Prezentownik Oddechowy 2023

Oddechowy maniaku! Mam dla Ciebie coś ekstra! Prezentownik oddechowy 2023!

ALE

Pamiętaj, że nie ma nic lepszego niż podarowanie komuś czasu, uśmiechu, uścisku.

Podaruj komuś swój czas bez telefonu, bez pracy, z czystą głową – to najlepszy prezent. 

Wiem jednak, że dodatkowe obdarowanie bliskiej osoby upominkiem daje nam wiele frajdy, a podarowanie jej prezentu, który jest połączony z dbaniem o zdrowie psychiczne i fizyczne to spełnienie marzeń. 

Co kupić takiemu freakowi oddechowemu jak ja? ( Droga rodzino i przyjaciele, pokazane rzeczy już mam, mielibyście za łatwo :D). 

Dla Ciebie informacja, że nikt mi nie zapłacił za reklamę, wszystkie rzeczy kupiłem sam, dlatego mogę ocenić, czy są godne polecenia. 

1. Książka „Oddech” – James Nestor. Po przeczytaniu tej książki już nigdy nie będziesz oddychać tak samo. Świetnie i szybko się czyta, obowiązkowa pozycja dla każdego. 

2.  AirFlow Med – trenażer oddechowy. Umożliwia zmniejszenie objętości oddechowej poprzez poprawę adaptacji do dwutlenku węgla, co przyczynia się do efektywniejszego transportu tlenu do komórek oraz umożliwia skierowanie przepływu powietrza na wybraną dziurkę w nosie, co może uspokoić lub pobudzić organizm.

https://airflowpro.pl/

3. Herbata Deep Breath – Yogi Tea – Ajurwedyjska herbatka z eukaliptusem z dodatkiem bazylii i tymianku. Subtelne przesłanie tej herbatki brzmi: „oddech to życie”.

4. Plaster MyoTape – zadbaj o prawidłowy oddech podczas snu, a Twoje życie się zmieni. MyoTape służy przywróceniu nosowego toru oddychania w trakcie snu.

5. Olejek lawendowy – Hebda – idealny olejek, aby przez chwilę się zrelaksować, odprężyć ciało i umysł. Bardzo polecam jego stosowanie podczas wieczornej praktyki oddechowej, np. podczas mojej praktyki „Na dobranoc”. 

6. Mata do akupresury – 4fizjo – Mata do akupresury z poduszką to świetny sposób na pozbycie się uczucia bólu, zmęczenia i napięcia w konkretnych partiach ciała. Uwielbiam leżeć na macie czy wykonywać na niej ćwiczenia oddechowe – ulga po ciężkim dniu gwarantowana. 

7. Pas Butejki – Buteyko Belt – zwiększa świadomość oddechu, ułatwia naukę oddychania przeponowego, wywołuje delikatny opór oddechowy, aby oddychać łagodniej w ciągu dnia i w nocy. 

8. Poduszka na oczy – plantule – idealna, aby położyć ją sobie na oczy podczas słuchania relaksacji prowadzonej. Odpręża i regeneruje oczy, uśmierza ból głowy, ułatwia zasypianie. Bardzo często z niej korzystam. 

9. Praktyka DLA CIEBIE – najbardziej spersonalizowany prezent w dzisiejszym zestawieniu – podaruj komuś oddech. 90 minut konsultacji i treningu oddechowego oraz praktyka oddechowa, która będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb. Voucher dostępny na mojej stronie. 

10. Opaska MUSE – opaska EEG to wieloczujnikowe urządzenie medytacyjne, które dostarcza informacje zwrotne w czasie rzeczywistym na temat aktywności mózgu, częstości akcji serca, oddechu i ruchów ciała, aby pomóc w tworzeniu spójnej praktyki medytacyjnej. Korzystam z niej codziennie.

Nie ma piękniejszego prezentu niż wsparcie kogoś w odnajdywaniu spokoju.