Kopia – Kopia – Kopia – Kopia – Kopia – Kopia – Kopia – SEN i oddech

ŚWIADOMY ODDECH
grupowa sesja oddechowa online

W trakcie tej sesji oddechowej nauczysz się sztuki świadomego oddychania jako klucza do relaksu, odprężenia i dobrego samopoczucia.

Poprowadzę Cię przez różne techniki przyspieszania, zwalniania i wstrzymywania oddechu. Wszystkie sekwencje mają na celu doświadczenie głębokiego stanu relaksu, połączenie się ze swoim ciałem i zadbania o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. 

 Niezapomniane doświadczenie czeka na Ciebie!
Data: 14.04.24 godz. 19.00
Czas trwania: 60 min.
koszt: 70 zł 

Jak wygląda grupowa sesja oddechowa ze mną?

1.Przygotowanie i wprowadzenie: Sesja rozpoczyna się od krótkiego wprowadzenia, w którym wyjaśniam cel sesji, korzyści z praktykowania oddechu, wpływ oddechu na życie codzienne oraz omawiam zasady obowiązujące podczas sesji.

2. Rozgrzewka i relaksacja: Sesja zazwyczaj zaczyna się od kilku minut relaksacji. Może to obejmować delikatne ćwiczenia rozciągające, krótką medytację lub moment ciszy, aby uczestnicy mogli uspokoić umysł i ciało.

3. Techniki oddechowe: Wprowadzam różnorodne techniki oddechowe, które uczestnicy będą praktykować podczas sesji. Wyjaśniam, jak poprawnie wykonywać każdą technikę. Omawiam dostosowanie każdego ćwiczenia do własnych potrzeb, aby cały czas pozostać w komforcie. Kolejność ćwiczeń jest dobrana w ten sposób, aby przynieść jak najlepsze efekty.

4. Momenty ciszy i refleksji: Podczas sesji pomiędzy ćwiczeniami oddechowymi wykorzystuję elementy wizualizacji, medytacji prowadzonych i relaksacji. Czasem dzielę się jakąś inspirującą refleksją lub zadaję otwierające pytanie.

5. Dyskusja i dzielenie się: Po zakończeniu sesji oddechowej często odbywa się luźna dyskusja lub możliwość dzielenia się doświadczeniami. Uczestnicy mogą opowiadać o tym, co zauważyli podczas praktyki i jakie to miało dla nich znaczenie lub pozostać w ciszy. 

❗️Pamiętaj, że grupowa sesja oddechowa to nie indywidualnie dobrana terapia oddechu. Jeśli jesteś zainteresowany_a dogłębną diagnozą i terapią zgłoś na indywidualną konsultację oddechową.

Szczegóły techniczne:
Spotkanie odbywa się na Zoomie, link do sesji otrzymasz mailem dwa dni przed wydarzeniem. Po zakończeniu spotkania wszyscy uczestnicy otrzymają link z nagraniem (dostęp na 7 dni).

Wystarczy, że ściągniesz darmową aplikację Zoom na swój komputer, tablet lub telefon i klikniesz w link w mailu.

Do zobaczenia! 

Kamil 

Do naszej praktyki przyda Ci się:

  • Wygodne miejsce (np. Dywan lub mata i poduszka do siedzenia)
  • Wygodny, niekrępujący ruchów strój
  • Notatnik (czasem przyjdzie Ci jakaś ważna myśl)
  • Koc

Opcjonalnie:

Kadzidełka/olejki/palo santo/świeczka zapachowa

 kamil.kijonka@gmail.com