Kamil Kijonka

Jestem trenerem oddechu, certyfikowanym instruktorem Metody Butejki, logopedą. 

Moją misją jest budzenie do doświadczania teraźniejszości za pomocą oddechu. Wskazuję drogę do poprawienia komfortu życia, otwieram na moc możliwości, jakie posiadamy oraz wspieram w odnajdywaniu spokoju i radości w życiu. Pokazuję naukowo sprawdzone sposoby, abyś z dnia na dzień odczuwał_a więcej energii, polepszał_a swoją koncentrację i umiejętności radzenia sobie ze stresem.

Prowadzę terapię osób dorosłych z wadami wymowy oraz pracuję z pacjentami i pacjentkami w trakcie leczenia ortodontycznego w zakresie korekty nieprawidłowych funkcji strefy orofacjalnej. Pomagam doskonalić dykcję osobom pracującym głosem oraz każdemu, kto chce popracować nad swoją wymową. W swojej praktyce kieruję się indywidualnym, a jednocześnie holistycznym podejściem do pacjenta/pacjentki. Niezwykle ważne jest dla mnie stworzenie pozytywnych relacji z osobą w terapii i wsłuchanie się w jej potrzeby, co ma realne przełożenie na efekty wspólnej pracy.

Wykorzystując najnowszą wiedzę na temat biochemii i biomechaniki oddechu, fizjologi naszego ciała, kilkuletnie doświadczenie w pracy z ludźmi oraz własną praktykę chcę zabrać cię w podróż do wyciszenia umysłu, zwiększenia koncentracji i skupienia na osiąganiu rzeczy niemożliwych.

Kamil Kijonka

Praktyki oddechowe

Posłuchaj za darmo 

Głęboka relaksacja - praktyka oddechowa

Odnajdź spokój - praktyka oddechowa JUŻ WKRÓTCE

Nowa energia - praktyka oddechowa 

Bądźmy w kontakcie
Znajdź mnie
Obserwuj mnie